homeVítejte ve FinArts

Karlín Think Factory


         Prostor je informací......

Společnost FinArts je poradenská společnost poskytující své služby pro fyzické osoby i právnické osoby v oblasti finančních produktů (stavební spoření, hypotéka, životní pojištění, majetkové pojištění, penzijní připojištění, podílové fondyzprostředkování úvěru, zaměstnanecké výhody, daňové úlevy, pojištění rizik, tvorba rezerv), v oblasti realit (prodej koupě, pronájem, výnosové nemovitosti, pozemky, komerční objekty), ale také v oblasti čerpání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU. Zaměřujeme se na koncepční řešení jednotlivých portfolií, s klienty jsme stále a dlouhodobě v kontaktu. Pravidelně sledujeme všechny novinky a změny českého finančního trhu a taktéž vazby na finanční trhy EU a klienty o nich pravidelně informujeme.

Připravíme vám váš osobní finanční plán včetně posouzení kvality dosavadních investic. Pořídíme s vámi vaše bydlení a připravíme plán vašich splátek tak, aby byl efektivní. Budeme s vámi myslet na vaše úspory i na finanční pohodu pro váš penzijní věk.

S naší společností budete dlouhodobě a pravidelně řešit vaše finanční záležitosti tak, aby vše směřovalo k vaší finanční nezávislosti. Kvalita a rozsah poskytovaných služeb je založena na individuálních profesních schopnostech a zkušenostech jednotlivých členů týmu.    Aktuality: