home‎ > ‎

Životní pojištění

Životní pojištění je jedním ze základních stavebních kamenů naší finanční budoucnosti, proto bychom jeho podmínkám a rozsahu měli věnovat značnou pozornost. FinArts, s.r.o. spolupracuje s největšími zahraničními životními pojišťovnami, které působí na českém pojišťovacím trhu. Klademe maximální důraz na bezpečnost a dobré zhodnocení pravidelně vkládaných finančních prostředků.

Naše spolupráce neznamená uzavřít jednu životní smlouvu do 60ti let nebo déle, ale znamená zpracování promyšlené strategie a kombinací jednotlivých možností, který současný trh s životním pojištěním nabízí. Je to celoživotní investice, nechte nás, ať vám připravíme zajímavé návrhy a řekneme vám to důležité, co potřebujete vědět. Bude to lepší než když životní pojištění uzavřete náhodně a bez důkladného rozmyšlení.

Životní pojištění je fenomén, který vám přinese peníze v momentě, kdy je budete nejvíce potřebovat. Váš poradce zohlední vaše specifické potřeby a z široké nabídky pojišťoven vám vybere pojistné krytí dle vašich individuálních potřeb. Velká variabilita pojistných produktů zajistí kvalitní krytí rizik, ale především výhodné spoření. Pomůžeme vám sestavit pojistný produkt tak, abyste také plně využili současné daňové úlevy.

Comments